Puzoterok.NET
Сайт о внедорожниках, тюнинге внедорожников, путешествиях и интересных местах, где стоит побывать

Оренда будівельної техніки: економія власних коштів та відсутність проблем з її обслуговуванням

538

Оренда будівельної техніки: економія власних коштів та відсутність проблем з її обслуговуванням

Більшість ремонтно-будівельних робіт рідко обходяться без застосування важкої будівельної техніки: дороги, будівництво будівель, земельні роботи – все це вимагає використання спеціальної техніки. Не кожна будівельна компанія має фінансову можливість купити та утримувати власний парк автотехніки, тому оптимальним виходом стане оренда будівельної техніки на сайті компанії "НВІ Україна".

Переваги оренди будівельної техніки

Будь-яке велике місто України, зокрема Київ, постійно забудовуються. Для забезпечення будівельно-монтажних робіт підрядники орендують будівельну техніку різного призначення:

  • екскаватори-навантажувачі;
  • бобкати;
  • гідромолоти та бури;
  • підйомники та самоскиди;
  • автокрани та ковзанки, і так далі.

Послуги оренди подібної будівельної техніки пропонують великі компанії з оренди спецтехніки. Будівельна компанія «HBI Україна» готова надати будь-яку техніку та транспорт на будь-який термін.Техніка прибуде на об'єкт з досвідченими водіямиоператорами, які виконають всі роботи точно та своєчасно.

Додаткові переваги оренди важкої будівельної техніки

Оренда спецтехніки дозволяє будівельним компаніям економити власні кошти, при цьому немає необхідності утримувати свій власний штат техніки та персоналу. Техніка прибуває на територію замовника точно вчасно з водієм або обслуговуючим персоналом (операторами).

Оренда будівельної техніки також дозволяє не витрачатися на її ремонт, технічне обслуговування та ПММ, не потрібне періодичне навчання персоналу. Будівельна компанія HBI Україна пропонує демократичні ціни на весь асортимент будівельно-ремонтної техніки з будь-яким навісним та додатковим обладнанням.

Особливою популярністю у замовників користуються автокрани, вантажопідйомністю до 100 тонн – така техніка дозволяє суттєво заощадити на баштовому крані за багатоповерхової забудови. А самоскиди до 30 тонн гарантують вивіз ґрунту чи відходів лише за кілька рейсів.

Техніку для будівництва замовляють як приватні клієнти для будівництва малоповерхових будинків, так і великі будівельні компанії, що займаються будівництвом багатоповерхових міських кварталів або автошляхів.

Будівельна компанія HBI Україна пропонує вигідні ціни на оренду будь-якої спецтехніки без необґрунтованого збільшення вартості. Постійним клієнтам пропонуються особливі індивідуальні умови співпраці.

Опубликовано: 16 февраля 2022г., 18:22.
Главная Микс Оренда будівельної техніки: економія власних коштів та відсутність проблем з її обслуговуванням