Puzoterok.NET
Сайт о внедорожниках, тюнинге внедорожников, путешествиях и интересных местах, где стоит побывать

Що важливо знати про штраф за відсутність ОСЦПВ

483

Що важливо знати про штраф за відсутність ОСЦПВ

Наявність цивільного полісу являється необхідністю, визначеною на рівні закону. Якщо власник транспортного засобу використовує його без наявності поліса – штраф. Штраф буде і за використаний термін страховки. Щоб водіння без страховки не стало дорожче за її вартість, потрібно регулярно звертатися до страхових організацій.

Важливість оформлення ОСЦПВ

Як показує практика, багато водіїв України віддають перевагу ризикованому водінню, тобто без поліса. Це вийде в декілька разів дорожче оформлення папірця. Наявність у водія полісу має право провірити Національна поліція, а також Служба прикордонного нагляду. При перетині кордону, навіть з ціллю відпочинку, працівники обов’язково запитають про наявність поліса. Якщо електронний поліс ОСАГО відсутній – грозить штраф.

Також зверніть увагу, що у випадку ДТП, водію доведеться оплачувати витрати з власного карману. Якщо є документ, витрати і юридичні процедури береться виконувати відповідна служба. Фахівці рекомендують на економити на страховці, регулярно відвідувати відповідні контори і робити внески. Адже одне ДТП, від якого ніхто не застрахований, і яке може відбутися не з вашої вини, буде коштувати в рази дорожче.

Пам’ятка: штраф за керування авто без страховки – 425 гривень. Штраф за відсутність стаховки при скоєнні ДТП – мінімум 425 грн.

Вартість цивільного полісу в Україні

На розмір внесків впливають такі показники як:

  • Тип транспортного засобу.
  • Місце реєстрації власника.
  • Кількість пасажирських місць.
  • Вантажопідйомність.
  • Об’єм двигуна.

Транспортний засіб може бути легковим і вантажним, автобусом, мотоциклом або просто причепом. Об’єм двигуна – один із ключових факторів. Для автобуса велику роль грає кількість пасажирських місць, для вантажного автомобіля – вантажопідйомність.

Зверніть увагу! Величина внесків залежить також від терміну дії поліса, наявності пільг, водійського стажу.

Коли немає страховки на авто: що робити?

Законом дозволяється водіння авто без страхового полісу. Це дозволено для окремих категорій населення:

  • Інвалідів першої групи та дітей війти.
  • Учасників бойових дій.
  • Водіїв авто, які належать інвалідам 1-ої групи.

Всі інші категорії населення зобов’язані оформити страховий поліс, щоб уникнути штрафів та проблем із законом.

Страховка авто на транзитних номерах

Здійснюється на тих самих умовах, що і страхування авто зі звичайними номерними знаками. Є можливість оформлення короткострокового договору – на 15 днів. Також є можливість приєднатися до Зеленої карти, яка являє собою міжнародну систему страхування.

Фахівці British Insurance завжди готові проконсультувати, поділитися порадами та допомогти з оформленням полісу на найбільш вигідних умовах. Варто пам’ятати, що наявність страховки береже від багатьох неприємних обставин, а також гарантує допомогу спеціалістів. Не варто залишатися наодинці з проблемою і розраховувати на вдачу. Страхуйте авто та користуйтеся впевнено.

Главная Микс Що важливо знати про штраф за відсутність ОСЦПВ