Puzoterok.NET
Сайт о внедорожниках, тюнинге внедорожников, путешествиях и интересных местах, где стоит побывать

Кронштейн для прицілу

379

Кронштейн для прицілу

Задача професійного стрільця полягає в поразці якомога більше цілей, що можливо лише за умови забезпечення точності. А цей фактор безпосередньо залежить від стабільності та міцності фіксації оптики зброї, для чого і використовується кронштейн для прицілу. Такі важливі та необхідні у бойових, польових умовах і на полюванні конструкції випускаються багатьма компаніями у світі, в тому числі тими, що прагнуть забезпечити власні оптичні цільові пристрої відповідними кріпленнями.

Види кронштейнів для прицілу

Оптичні системи є дуже важливими та недешевими складовими арсеналу стрільця. Але навіть при найміцнішому хваті зброї неможливо довго утримувати пристрій без тремору, качання та інших фізичних дій. Саме для забезпечення стабільного відображення картинки за будь-яких погодних умов та часу доби, причому протягом тривалого часу, створені кронштейни для прицілу різних модифікацій:

  • Стаціонарні - моноблочні конструкції з кріпильними кільцями, які мають різний діаметр відповідно до параметра посадочної труби. Як правило, це масивні, великогабаритні кріплення з високим рівнем жорсткості та міцності.
  • Швидкознімні - встановлюються та знімаються за кілька секунд, у деяких модифікаціях для повторного монтажу необхідна нове налаштування.

Також при виборі кронштейна для прицілу слід звернути увагу на матеріал виготовлення – щоб не підлягав корозії, з антиударними властивостями.

Кронштейни для прицілів: популярні моделі

Щоб не заплутатися у багатому асортименті, представленому у каталозі інтернет-магазину «Профоптика», важливо при виборі звернути особливу увагу на особливості наступних видів кріплень:

  • Picatinny - популярний варіант шин, мають у поперечному перерізі форму Т з широкою вертикальною лінією. При фіксації на цей кронштейн для прицілу зберігається можливість руху оптичного приладу вперед та назад по рейці, для жорсткої та міцної фіксації є болти, тиски або ручки.
  • Weaver - також є популярною шиною у вигляді відрізаного ромба, від Пікатіні відрізняється лише розмірами прорізів і використовується для фіксації навісних пристрої - інфрачервоних ліхтарів, ЛЦУ та інших.
  • "Ластівчин хвіст" - шина для надійної фіксації оптичних прицілів, ІЧ-освітлювачів та іншого обладнання на зброю вітчизняних видів. Форма - відрізаний трикутник з широкою лінією в 11 см.
  • Боковий кронштейн для прицілу - візуально схожий на "ластівчин хвіст", використовується для установки вітчизняних видів зброї, в тому числі країн СНД.

Світові компанії з виробництва оптичних систем також забезпечують ринок кронштейнами для прицілів власного виробництва. Такі конструкції розраховані на рівномірне розподілення навантаження від великокаліберної зброї з метою витримки великої віддачі, легко та швидко кріпляться, не потребують повторного налаштування.

Щоб зробити правильний вибір та купити кронштейн для прицілу, що відповідає поставленим цілям, умовам та фінансовим можливостям, слід скористатися підказками консультанта інтернет-магазину «Профоптика». Спеціаліст надасть докладну інформацію про будь-яку модель з широкого асортименту, швидко оформить замовлення та забезпечить доставку обраного товару в будь-який куточок України протягом 1-2 днів.

Главная Микс Кронштейн для прицілу