Puzoterok.NET
Сайт о внедорожниках, тюнинге внедорожников, путешествиях и интересных местах, где стоит побывать

Чистка сажових фільтрів та каталізаторів у Львові

428

Чистка сажових фільтрів та каталізаторів у Львові

Кожному власнику автомобіля хочеться, щоб його транспортний засіб якомога довше працював без будь-яких поломок. Зрозуміло, дуже багато залежить від самого автовласника. Будь-яка машина потребує уваги. Важливо пам'ятати про регулярне технічне обслуговування. Тільки в такому випадку можна розраховувати на те, що транспорт служитиме вам вірою та правдою не один рік. У гарному автосервісі ви зможете отримати всі необхідні вам послуги. Якщо вас цікавить чистка каталізаторів Львів, то рекомендуємо звернутися у компанію «Clean Filter». Тут ви зможете отримати послуги справді першокласної якості за вигідними цінами.

Давайте трохи більш детально поговоримо про каталізатори та сажові фільтри. Спробуємо розібратися, що це таке, яка основна функція цих пристроїв, чому вони потребують чищення та які симптоми забруднення?

Що таке каталізатор?

Це спеціальний пристрій, який правильно буде назвати каталітичним нейтралізатором. Цей апарат знаходиться у вихлопній системі двигуна внутрішнього згоряння. Основне його призначення полягає у тому, щоб зменшити кількість шкідливих викидів у повітря. Встановлюються такі пристрої на автомобілях, які працюють від бензину. Якщо говорити про дизельні двигуни, то там використовуються сажові фільтри, котрі виконують ту ж функцію.

Як зрозуміти, що настав час чищення?

Насамперед про це може повідомляти електроніка, якщо на авто є бортовий комп'ютер. Якщо говорити про «симптоми», то вони приблизно такі: суттєво зменшується тяга двигуна, помітнішою стає витрата палива, може з'явитися димний вихлоп під час руху.

Як часто це потрібно робити, якщо говорити про пробіг авто?

Варто розуміти, що для легкових та вантажних автомобілів вимоги дещо відрізняються. Для легкового транспорту рекомендація становить 40 000 км пробігу, а для вантажного транспорту − 200 000 км.

Чому варто звернутися саме до компанії «Clean Filter»?

Почнемо з того, що тут працюють дійсно досвідчені та кваліфіковані фахівці, які все зроблять швидко та якісно. Ви можете отримати послуги незалежно від вашого місця проживання. Автовласник безпосередньо може звернутися до сервісного центру, де буде демонтовано фільтр або каталізатор, а також надалі буде виконано очищення. Також ви можете надіслати пристрій для очищення просто поштою.

Цінова політика компанії вас приємно здивує. Ознайомитись з розцінками можна на сайті. Також там ви можете переглянути результати робіт. Є й цікаве відео на цю тему.

Главная Микс Чистка сажових фільтрів та каталізаторів у Львові